Pomagamy klientom w uzyskaniu wizy turystycznej/turystyczno biznesowej (B1/B2) do USA.

Wypełniamy aplikację wizową (wniosek DS160), wnosimy opłatę konsularną i umawiamy na rozmowę z konsulem w Warszawie lub Krakowie.

W celu rozpoczęcia procedury wizowej należy:
  • posiadać ważny paszport i dostarczyć do nas jego skan lub oryginał
  • dostarczyć do nas zdjęcie do wizy amerykańskiej, w wersji elektronicznej

Zdjęcie musi być w formacie JPEG (rozszerzenie pliku -.jpg). Minimalny rozmiar zdjęcia to 600 pikseli (szerokość) – 600 pikseli (wysokość). Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1200 pikseli (szerokość) – 1200 pikseli (wysokość), a plik nie może przewyższyć 240KB wielkości. Fotograf powinien wydać Państwu jeszcze zdjęcie w wersji papierowej/do zabrania ze sobą na rozmowę w konsulacie.

Na miejscu wypełniamy z klientem wniosek od poniedziałku do piątku w godz. 10-16.00. Prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się.

Istnieje możliwość przeprowadzenia procedury bez konieczności pojawiania się w biurze - o szczegóły proszę pytać telefonicznie.

Rozmowy w konsulacie są od poniedziałku do piątku, w godzinach porannych - 7.45 - 9.30 - umawiamy na konkretny dzień i godzinę - wybrane przez Państwa.

Po rozmowie paszport zostaje do 10 dni roboczych w konsulacie, po czym odsyłany jest na wskazany adres kurierem TNT (usługa płatna przy odbiorze 24 zł za każdy paszport).

Cena: 150 zł / os. - opłata za wypełnienie 1 wniosku

Opłata konsularna: za 1 wizę - 160 USD (płatna w PLN na miejscu u nas w biurze) wg kursu walut ustalanych przez Konsulat. Obecnie jest to kwota ok 624 - 640 zł.

UWAGA:

Wszyscy obywatele polscy, w tym dzieci podróżujące do Stanów Zjednoczonych, muszą posiadać wizę. Dzieci w wieku poniżej 14 roku życia posiadające obywatelstwo polskie i mieszkające w Polsce nie muszą mieć zeskanowanych odcisków palców i stawiać się osobiście na rozmowę z konsulem. Jeżeli rodzina wraz z dzieckiem przebywa aktualnie w Polsce, wymagane dokumenty mogą być złożone na podstawie procedur dotyczących ubiegania się o wizę bez wymogu przeprowadzenia rozmowy.

O szczegóły proszę pytać w biurze.

Newsletter
Nadziendobry

Formy płatności za bilety lotnicze

Visa Mastercard Mtransfer Bzwbk Inteligo American_express Dinners_club Pci_dss

Tradycyjne linie lotnicze

Tanie linie lotnicze

Ryanair Wizzair Germanwings Norwegian Easyjet